Sztuka dostępna – seminarium online

Open graph

Sztuka dostępna – seminarium online

W dniu 31 stycznia w godzinach 18.00-20.00 Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne „Teatr Grodzki”zaprasza na spotkanie online poświęcone rozwiązaniom i usługom dostępnościowym w sztuce.

W dniu 31 stycznia w godzinach 18.00-20.00 zapraszamy na spotkanie online poświęcone rozwiązaniom i usługom dostępnościowym w sztuce. Seminarium jest organizowane przez Teatr Inkluzywny THEAMA (Grecja) we współpracy z Teatrem Grodzkim oraz teatrem Gato Escaldado w ramach projektu „D.I.V.A – różnorodność, integracja i dostępność w sztuce” dofinansowanego przez Komisję Europejską (Program Kreatywna Europa).


Seminarium poprowadzi dr Emmanuella Patiniotaki – założycielka firmy ATLAS E.P. https://www.atlas-ep.com/about, badaczka i ekspertka w dziedzinie tłumaczeń audiowizualnych i dostępności oraz projektowania holistycznie dostępnych środowisk sztuki, edukacji i kultury. Jej wystąpienie w języku angielskim będzie tłumaczone symultanicznie na język polski.
Drugim prelegentem będzie Krzysztof Kotyniewicz – prezes Zarządu Polskiego Związku Głuchych, który przedstawi aktualną sytuację w zakresie usług dostępnościowych dla osób głuchych w Polsce.


Udział w seminarium jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod adresem: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScgvcvKl1yYAV…/viewform a link ZOOM do seminarium zostanie wysłany na Państwa adres e-mail.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top