Open graph

WSPIERAJ NAS
Z PRACY

Włącz swoją firmę w Pomarańczową Energię i przekonaj się, jak wiele możesz zrobić, aby pomóc dzieciom.

POŁĄCZ SWOJĄ MARKĘ
Z POMARAŃCZOWĄ ENERGIĄ!

Przyjrzyj się naszym propozycjom pomocy i wybierz opcję, która sprawdzi się w Twoim miejscu pracy!

GROSZ DO GROSZA

To najprostsze działanie! W trakcie Sezonu Pomarańczowej Energii postaw w swojej firmie skarbonkę i razem ze współpracownikami zbierajcie darowizny.

WSPÓLNA TRASA

Wybierz dzień i zaproś współpracowników do udziału. Rejestrujcie liczbę kilometrów z dojazdów. 1km = 1zł darowizny. Przekształć kilometrówki we wsparcie!

A MOŻE...
PRZERWA?

A MOŻE... PRZERWA?

Zaproś swoich współpracowników na Przerwę z Pomarańczową Energią. Porozmawiajcie, wypijcie kawę i… zapełnijcie skarbonkę! 5 zł za każdy nieśmieszny żart, 1 zł za dodatkową łyżeczkę cukru — możliwości jest wiele, sky is the limit!

MARKETING NA POMARAŃCZOWO

Podczas Miesiąca Pomarańczowej Energii część Twoich zysków może wesprzeć walkę z osamotnieniem dzieci. To inwestycja w PR dla Twojego biznesu i wsparcie psychiatry dziecięcego lub streetworkera dla nas.

Podczas wydarzenia opowiedz o problemie jakim jest osamotnienie dzieci. Zebrane w czasie wydarzenia pieniądze zasilą projekt Pomarańczowej Energii. 🧡

Jesteś gotowy_a na działanie i masz pomysł na wydarzenie? Wypełnij formularz Google, a my odezwiemy się do Ciebie, aby obgadać szczegóły!

Scroll to Top