IX Edycja Turnieju Tenisa Stołowego

Open graph

IX Edycja Turnieju Tenisa Stołowego

W dniu 6.02.2024r. odbył się już XIV turniej tenisa stołowego TOPSPIN. Tym razem była to wyjątkowa edycja, z uwagi na fakt, iż pierwszy raz wzięli w niej udział nie tylko podopieczni Zespółu Placówek dla Dzieci i Młodzieży „PARASOL” prowadzonego przez Stowarzyszenie Hajstra.

W dniu 6.02.2024r. odbył się już XIV turniej tenisa stołowego TOPSPIN. Tym razem była to wyjątkowa edycja, z uwagi na fakt, iż pierwszy raz wzięli w niej udział nie tylko podopieczni Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży „PARASOL” prowadzonego przez Stowarzyszenie Hajstra, ale także podopieczni z innych organizacji i instytucji działających na rzecz dzieci, młodzieży i ich rodzin. W zawodach udział wzięli wychowankowie Ulica Kreatywna, Świetlica Socjoterapeutyczna „Ignis” oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej, a to dopiero początek wspólnej współpracy. Cały turniej został rozegrany, jak co roku, w hali sportowej Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli przy ul.Legionów 25 w Bielsku – Białej.

W XIV turnieju rywalizacja odbywała się w kategoriach indywidualnych z uwzględnieniem podziału na wiek oraz płeć. Do zawodów zgłoszono blisko 70 uczestniczek i uczestników. Rozegrano również deble w kategorii OPEN do której zgłosiły się 23 duety. Wyniki turnieju znajdziecie na profilu na Facebooku Stowarzyszenia Hajstra. 

 

Inspirujemy, integrujemy i wprowadzamy pozytywne zmiany w naszym świecie. Od lat pracujemy z dziećmi, młodzieżom i ich rodzinami, tworząc programy profilaktyczne oraz różne okazje do wolontariatu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top