SZUKAMY...

Każdego o dobrym sercu, kto ma chęć zaprosić swoich Przyjaciół, i bawiąc się dobrze, zebrać pieniądze na nasz życiowy temat. Jeśli mówisz NIE osamotnieniu dzieci i chcesz coś zmienić na naszym terenie – tu gdzie mieszkasz – działaj i zorganizuj spotkanie Przyjaciół TERAZ

JAK TO DZIAŁA

Zaproś swoich przyjaciół na wspólne gotowanie, na wieczór planszówek. Możecie np. zrobić turniej gier komputerowych albo wspólny relaks z yogą. Może to być też zwykła herbatka dla grona przyjaciółek. Ty decydujesz.

Cokolwiek wymyślisz, prosimy Cię abyś podczas tego wydarzenia opowiedział swoim Przyjaciołom o problemie społecznym, który razem z nami chcesz rozwiązywać i poprosił/a ich o darowiznę na ten ważny cel. Wcześniej wyślemy Ci ulotki informacyjne, żebyś mógł/mogła się przygotować. Zebrane w czasie Twojego Spotkania Przyjaciół pieniądze zasilają projekt Pomarańczowej Energii. Możesz zbierać darowizny z przyjaciółmi aż do 21 października.

To ile wszyscy zebraliśmy pieniędzy ogłosimy w dniu Wielkiego Finału Pomarańczowej Energii czyli 22 października
Po zakończeniu miesiąca Pomarańczowej Energii i po Wielkim Finale podliczymy wszystkie zebrane pieniądze z licytacji, spotkań i wydarzeń i będziemy działać przez cały rok, aby powiedzieć STOP osamotnieniu dzieci. Damy Ci znać co robimy w temacie.

Startujesz ?

JAK TO ZROBIĆ?

Ty wymyślasz temat swojego Pomarańczowego Spotkania Przyjaciół i zgłaszasz go u nas na tej stronie w formularzu poniżej. Możesz też zgłosić wydarzenie telefonicznie pod numerem 33 475 44 77.

My wysyłamy Ci pocztą lub elektronicznie PAKIETY informacyjne, które pomogą Ci zorganizować Pomarańczowe Spotkanie. Będą tam też informacje na temat osamotnienia dzieci i tego jak planujemy rozwiązywać ten problem, tak byś mógł/mogła opowiedzieć więcej przyjaciołom.

Organizujesz wymyślone przez Ciebie Pomarańczowe Spotkanie Przyjaciół. Uwaga, jeśli możesz uwiecznij wasze spotkanie na zdjęciach. Chętnie je obejrzymy. Podziel się nimi i oznacz nas w mediach: @pe.stoposamotnieniudziec i#pomarańczowaenergia #stoposamotnieniudzieci

CO Z TEGO BĘDZIE?

DLA CIEBIE: Gwarantujemy, że pojawi się radość, gdy spędzając czas z Przyjaciółmi jakby równolegle bez wysiłku, rozwiązujesz ważne problemy. Wierzmy, że Twoi znajomy docenią Twoje dobre serce.

Druga fala satysfakcji nadejdzie gdy zobaczysz, że dzięki zebranym przez Waszą grupę pieniądzom, dzieją się rzeczy ważne. I my obiecujemy Cię o tym opowiadać. W mailach, postach i sms.

Mamy dla Ciebie satysfakcję gwarantowaną.

DLA SPRAWY: Pieniądze zebrane podczas Pomarańczowych Spotkań przez Ciebie i Twoich przyjaciół zaczną pracować dla dobra Dzieci dotkniętych problemem osamotnienia. Zainwestujemy je od razu w konkretne projekty. Będziemy działać, bo problem sam się nie rozwiąże.

Jesteś z nami? Zasilasz?

Do dzieła!

GOTOWY? ZGŁOŚ SWOJE WYDARZENIE!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych i marketingowych, przez Żywiecką Fundację Rozwoju do czasu odwołania przeze mnie powyższej zgody. Ponadto potwierdzam zapoznanie się i akceptuję polityką prywatności Żywieckiej Fundacji Rozwoju.

MOŻESZ WYBRAĆ INNE DZIAŁANIE - LUB NAWET 2... :)

Realizacja: Dawid Kawecki