SZUKAMY...

Każdego o dobrym sercu, kto ma chęć aktywnie, uprawiając swój ulubiony sport, zebrać pieniądze na nasz życiowy temat. Jeśli mówisz NIE osamotnieniu dzieci i chcesz coś zmienić na naszym terenie – tu gdzie mieszkasz – działaj i zorganizuj Pomarańczowy Sport TERAZ

JAK TO DZIAŁA

Zaproś znajomych i nieznajomych też, na wydarzenie sportowe. Może być małe kameralne, np. bieg w parku, spacer nordic walking, czy przejażdżka rowerem. Może być duże, np. maraton yogi , który w swoim klubie organizujesz co roku.
Wszelkie pomysły mile widziane. Ty decydujesz!

Cokolwiek wymyślisz, prosimy Cię abyś podczas tego wydarzenia opowiedział swoim Przyjaciołom o problemie społecznym, który razem z nami chcesz rozwiązywać i poprosił/a ich o darowiznę na ten ważny cel. Wcześniej wyślemy Ci ulotki informacyjne, żebyś mógł/mogła się przygotować. Zebrane w czasie Twojego Pomarańczowego Dnia Sportu pieniądze zasilają Program Pomarańczowej Energii. Możesz zbierać darowizny ze sportowymi znajomymi, do 21 października.

To ile wszyscy zebraliśmy pieniędzy ogłosimy w dniu Wielkiego Finału Pomarańczowej Energii czyli 22 października w Żywcu. Po zakończeniu miesiąca Pomarańczowej Energii i po Wielkim Finale podliczymy wszystkie zebrane pieniądze z licytacji, dni sportu, wydarzeń i będziemy działać przez cały rok, aby powiedzieć STOP OSAMOTNIENIU DZIECI. Damy Ci znać co robimy w temacie.

Startujesz ?

JAK TO ZROBIĆ?

Ty wymyślasz temat swojego Pomarańczowe Dnia Sportu i zgłaszasz go u nas na tej stronie w formularzu poniżej.
Możesz też zgłosić wydarzenie telefonicznie pod numerem 33 475 44 77.

My wysyłamy Ci pocztą lub elektronicznie PAKIETY informacyjne, które pomogą Ci zorganizować Pomarańczowy Dzień Sportu. Będą tam też informacje na temat przemocy w rodzinach i tego jak planujemy rozwiązywać ten problem. Tak byś mógł/mogła opowiedzieć więcej przyjaciołom.

Organizujesz wymyślone przez Ciebie sportowy dzień. Uwaga, jeśli możesz uwiecznij wasze spotkanie na zdjęciach.
Chętnie je obejrzymy ;-)

CO Z TEGO BĘDZIE?

DLA CIEBIE: Gwarantujemy, że pojawi się radość, bo połączysz 3 w 1. Spotkanie ze znajomymi, aktywność fizyczną (bonus długofalowy ;-) i jeszcze działanie dla ważnych społecznie spraw.

Wierzymy, że Twoi znajomy docenią Twoje dobre serce.
Druga fala satysfakcji nadejdzie gdy zobaczysz, że dzięki zebranym przez Waszą grupę pieniądzom, dzieją się rzeczy ważne. I my obiecujemy Cię o tym opowiadać. W mailach, postach i sms.

Mamy dla Ciebie satysfakcję gwarantowaną.

DLA SPRAWY: Pieniądze zebrane podczas Pomarańczowych Dni sportu przez Waszą sportową grupę zaczną pracować dla dobra dzieci dotkniętych osamotnieniem. Zainwestujemy je od razu w konkretne projekty. Będziemy działać, bo problem sam się nie rozwiąże!

Jesteś z nami? Zasilasz?

Do dzieła!

GOTOWY? ZGŁOŚ SWOJE WYDARZENIE!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych i marketingowych, przez Żywiecką Fundację Rozwoju do czasu odwołania przeze mnie powyższej zgody. Ponadto potwierdzam zapoznanie się i akceptuję polityką prywatności Żywiecką Fundację Rozwoju.

MOŻESZ WYBRAĆ INNE DZIAŁANIE - LUB NAWET 2... :)

Realizacja: Dawid Kawecki