SZUKAMY...

Zbieramy jak największą grupę Pomarańczowych Zasilaczy. Czyli ludzi dobrego serca,
którzy zorganizują swoją autorską licytację i zbiorą pieniądze na nasz życiowy temat.

Jeśli mówisz NIE osamotnieniu dzieci i chcesz coś zmienić na naszym terenie – tu gdzie mieszkasz – działaj i otwórz licytację TERAZ!

JAK TO DZIAŁA ?

Aktywujesz swoją licytację na nasze facebookowej stronie Pomarańczowej Energii. Zapraszasz do niej swoich Znajomych i Przyjaciół. Licytujesz. Zebrane w czasie licytacji – czyli do 21 października pieniądze zasilają projekt Pomarańczowej Energii.

Po zakończeniu miesiąca Pomarańczowej Energii i Wielkiego Finału podliczymy wszystkie zebrane pieniądze i będziemy działać przez cały rok, aby powiedzieć STOP OSAMOTNIENIU DZIECI. Damy Ci znać co robimy w temacie. Startujesz ?

JAK TO ZROBIĆ?

Dołącz do grupy licytacyjnej Pomarańczowej Energii na facebooku: POMARAŃCZOWA LICYTACJA Wstawiaj i/lub licytuj.

Zaproś do licytacji swoją rodzinę, znajomych i przyjaciół. Skorzystaj z gotowych materiałów i podpowiedzi jak to zrobić.

Czekaj na zakończenie poszczególnych licytacji i obserwuj efekty twojego działania.

Damy Ci znać w czasie Wielkiego Finału ile pieniędzy zebraliśmy WSZYSCY. Będziemy dawać znać przez cały rok co robimy w temacie dzięki Tobie.

Dziękujemy!

CO Z TEGO BĘDZIE?

DLA CIEBIE: Najpierw pojawi się satysfakcja gdy zobaczysz postępy swojej licytacji, radosne twarze Twoich znajomych, którzy będą chcieli do Ciebie dołączyć i liczbę pieniędzy którą zgromadzisz.

Druga fala satysfakcji nadejdzie gdy zobaczysz, że dzięki Twojej licytacji dzieją się rzeczy ważne. I my obiecujemy Ci o tym opowiadać. W mailach, postach i sms.

Mamy dla Ciebie satysfakcję gwarantowaną.

DLA SPRAWY: Pieniądze zebrane na licytacjach przez Ciebie i Twoich przyjaciół zaczną pracować dla dobra dzieci i rodzin dotkniętych osamotnieniem. Zainwestujemy je od razu w konkretne projekty. Będziemy działać, bo problem sam się nie rozwiąże.

Jesteś z nami? Zasilasz?

Do dzieła!

GOTOWY? ZGŁOŚ SWOJE WYDARZENIE!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych i marketingowych, przez Żywiecką Fundację Rozwoju do czasu odwołania przeze mnie powyższej zgody. Ponadto potwierdzam zapoznanie się i akceptuję polityką prywatności Żywieckiej Fundacji Rozwoju.

MOŻESZ WYBRAĆ INNE DZIAŁANIE - LUB NAWET 2... :)

Realizacja: Dawid Kawecki