Połącz twoją markę z pomarańczową energią


WŁĄCZ CAŁĄ SWOJĄ ZAŁOGĘ DO MIESIĄCA POMARAŃCZOWEJ ENERGII!


Zorganizuj Pomarańczowy Dzień w swojej firmie i zasilaj ważne społeczne tematy. Zobacz z czego możesz wybierać

POSTAW POMARAŃCZOWĄ SKARBONKĘ

To najprostsze niewymagające wysiłku działanie. W czasie miesiąca Pomarańczowej Energii (od 18 września do 21 października) możesz zainstalować w swojej firmie Pomarańczowa Skarbonkę, tak by Twoi pracownicy mogli pomóc darowizną. Ustalimy razem datę. Dostarczymy do Twojej firmy skarbonkę. Dołączymy informacje o problemie, tak aby Twoi pracownicy wiedzieli jak zapracują ich darowizny. Zawsze możesz też podwoić darowizny zebrane przez Twoją załogę, Wszystko po to by Twoja firma włączyła się w nasz ważny życiowy temat: STOP OSAMOTNIENIU DZIECI!

ZORGANIZUJ POMARAŃCZOWY DZIEŃ „PÓJDŹ - POJEDŹ”

To akcja, która wydarza się jednego dnia i angażuje większość Twojej załogi. Wybierz dzień, który będzie tym pomarańczowym. Zaproś Pracowników firmy. Niech tego dnia, każdy kto ma chęć, zarejestruje ilość kilometrów, która przebył do pracy i z powrotem do domu. Nieważne czy rowerem czy na piechotę. Przelicz kilometry przebyte przez Twoją załogę na darowiznę. 1 PLN za każdy kilometr. Będziemy czekać na Twoją darowiznę. Dziękujemy!

WYZWÓL POMARAŃCZOWĄ ENERGIĘ W SWOIM ZESPOLE

Wiemy, że pomagać można na wesoło. Dlatego proponujmy, aby w Twoje firmie zagościł dzień wyzwalania pomarańczowej energii. Jak? Zaproś swoich współpracowników na krótką, Pomarańczową Przerwę - porozmawiajcie, wypijcie kawę i zapełnijcie skarbonkę! A lubisz tańczyć albo śpiewać? Zbierz chętne, grupy, zespoły, duety do Pomarańczowego Tańca lub Pomarańczowego Śpiewu. Cel: jak najwięcej śpiewających i tańczących osób. Przelicz ilość osób i pomnóż przez 10 PLN. Będziemy czekać na Twoją darowiznę! Co będziesz potrzebował? Z Twojej strony potrzebni będą „gotowi na wszystko” Pracownicy i telefon do nagrywania. Wy będziecie się świetnie bawić, mając do tego ciekawy materiał do wykorzystania w Waszej komunikacji – my mamy darowiznę by rozwiązywać ważne życiowo tematy.

POMARAŃCZOWY MARKETING W DOBREJ SPRAWIE

Ta propozycja dotyczy Twojego produktu czy usługi. Zapraszamy Cię abyś podczas Miesiąca Pomarańczowej Energii wybrał jeden dzień, a może tydzień, podczas którego zysk lub jego część, z wybranego produktu lub usługi przeznaczysz na walkę z osamotnieniem dzieci. To dobre połączenie społecznej sprawy i Twojego marketingu. Zyskujesz dobry prawdziwy powód, żeby danego dnia promować swój produkt w połączeniu z naszym logo Pomarańczowej Energii. Chętnie powiemy ci jak możemy współpracować. Jeśli wybierasz którą z powyższych propozycji – zadzwoń do nas. Porozmawiamy co możemy razem zdziałać, by zmienić świat który nas otacza.

Jeśli wybierasz którą z powyższych propozycji – zadzwoń do nas. Porozmawiamy co możemy razem zdziałać, by zmienić świat który nas otacza.


TUTAJ MOŻESZ ZGŁOSIĆ SWÓJ DZIEŃ
LUB ZAPYTAĆ O CO CHCESZ:

Telefon: 33 506 50 78
Email: stoposamotnieniu@pomaranczowaenergia.org

...

A MOŻE CHCESZ
STAĆ SIĘ PARTNEREM
POMARAŃCZOWEJ ENERGII?

Zadzwoń lub napisz do Anny Janczyk-Zabrockiej
E-mail: stoposamotnieniu@pomaranczowaenergia.org
Telefon: 33 506 50 78

Realizacja: Dawid Kawecki