Pomarańczowa Energia to czas, gdy każdy z nas lokalnie dzieli się swoją energią, by rozwiązać ważny problem w swoim otoczeniu.

Bierzmy na tapetę bardzo ważne społecznie sprawy, bo same się nie rozwiążą. Naszym życiowym tematem jest STOP OSAMOTNIENIU DZIECI. Chcemy zebrać wokół tego problemu jak najwięcej ludzi dobrej woli, którzy będą naszymi Zasilaczami - podejmą działanie i zbiorą pieniądze na przeciwdziałanie osamotnieniu.

Pomarańczowa Energia to projekt coroczny. W każdym roku, od września do października startujemy z Miesiącem Pomarańczowej Energii. Zbieramy jak najwięcej ludzi i firm wokół sprawy.

Na koniec odpalamy Wielki Finał, by świętować zebraną energię i zacząć działać.

Pomarańczowa Energia to projekt organizowany przez Żywiecką Fundację Rozwoju. Wyróżnia nas sprawczość i doświadczenie. Działamy od 20 lat by ludzie odkrywali swoją siłę. Pomagamy społecznościom i osobom indywidualnym, w tym młodzieży, osobom starszym, a przede wszystkim ludziom, którzy są na zakręcie życiowy, zawodowym.

Dowiedz się więcej o Żywieckiej Fundacji Rozwoju i zajrzyj na www.zfr.org.pl

Pomarańczowa Energia powstała w efekcie realizacji projektu „Promuj i komunikuj!”. Projekt jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG. Liderem projektu jest Fundacja Koalicja dla Młodych, a Partnerem Żywiecka Fundacja Rozwoju.
Dokumenty Fundacji:
STATUT FUNDACJI
SPRAWOZDANIE FINANSOWE ZA 2021

Realizacja: Dawid Kawecki