SZUKAMY...

Każdego o dobrym sercu, kto chce zorganizować coś fajnego dla siebie i znajomych, a przy okazji wesprzeć Pomarańczową Energię i zasilić program STOP OSAMOTNIENIU DZIEC. Jeśli mówisz NIE osamotnieniu dzieci i chcesz coś zmienić na naszym terenie – tu gdzie mieszkasz – działaj i zorganizuj spotkanie Przyjaciół TERAZ!

JAK TO DZIAŁA

Zorganizuj coś swojego i wyjątkowego. Pomyśleliśmy, że każdy może zorganizować dzień sportu, licytacje czy spotkania przyjaciół. Ale może robisz coś, organizujesz coś takiego, co nie mieści w naszej wyobraźni. Świetnie!
Teraz możesz wykorzystać swoje hobby, wydarzenie, aby zebrać pieniądze dla sprawy i zostać Pomarańczowym Zasilaczem.
Zebrane w czasie Twojego wyjątkowego wydarzenia pieniądze zasilają projekt Pomarańczowej Energii. Możesz zbierać darowizny do 21 października.

To ile wszyscy zebraliśmy pieniędzy ogłosimy w dniu Wielkiego Finału Pomarańczowej Energii czyli 22 października w Żywcu. Po zakończeniu miesiąca Pomarańczowej Energii i po Wielkim Finale podliczymy wszystkie zebrane pieniądze z licytacji, dni sportu, wydarzeń i będziemy działać przez cały rok, aby powiedzieć STOP OSAMOTNIENIU DZIECI.

Damy Ci znać co robimy w temacie. Startujesz ?

JAK TO ZROBIĆ?

Jeśli masz w głowie coś wyjątkowego, zgłoś swój pomysł na tej stronie w formularzu poniżej. Możesz też zgłosić wydarzenie telefonicznie pod numerem 33 475 44 77

Uwaga, poczekaj na odpowiedź z naszej strony, że przyjęliśmy Twój pomysł. To dla nasz ważne, bo chcemy aby zdarzenia wokół Pomarańczowej Energii były bezpieczne i etyczne.

My wyślemy Ci pocztą lub elektronicznie PAKIETY informacyjne, które pomogą Ci zorganizować Twoje Pomarańczowe Wydarzenie. Będą tam też informacje na temat osamotnienia dzieci i tego jak planujemy rozwiązywać ten problem. Tak byś mógł/mogła opowiedzieć więcej przyjaciołom.

Organizujesz wymyślone przez Ciebie wydarzenie. Uwaga, jeśli możesz uwiecznij je na zdjęciach.
Chętnie je obejrzymy :-)

CO Z TEGO BĘDZIE?

DLA CIEBIE: Gwarantujemy, że pojawi się radość, że robisz swoje ulubione i wyjątkowe rzeczy w dobrej sprawie. Wierzymy, że Twoi znajomy docenią Twoje dobre serce.

Druga fala satysfakcji nadejdzie gdy zobaczysz, że dzięki zebranym przez Waszą grupę pieniądzom, dzieją się rzeczy ważne. I my obiecujemy Ci o tym opowiadać. W mailach, postach i smsach.

Mamy dla Ciebie satysfakcję gwarantowaną.

DLA SPRAWY: Pieniądze zebrane podczas Twojego Pomarańczowego Spotkania zaczną pracować dla dobra osamotnionych dzieci. Zainwestujemy je od razu w konkretne działania. Będziemy działać, bo problem sam się nie rozwiąże.

Jesteś z nami? Zasilasz?

Do dzieła!

GOTOWY? ZGŁOŚ SWOJE WYDARZENIE!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych i marketingowych, przez Żywiecką Fundację Rozwoju do czasu odwołania przeze mnie powyższej zgody. Ponadto potwierdzam zapoznanie się i akceptuję polityką prywatności Żywieckiej Fundacji Rozwoju.

MOŻESZ WYBRAĆ INNE DZIAŁANIE - LUB NAWET 2... :)

Realizacja: Dawid Kawecki