NOŁSTRES – Jak Obezwładnić Przeciwnika?

Open graph

NOŁSTRES – Jak Obezwładnić Przeciwnika?

Czy czujesz, że stres zaczyna Cię zżerać od środka? Jeśli tak, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Ruszają zapisy na warsztaty „NOŁSTRES – Jak Obezwładnić Przeciwnika”, które pomogą Ci opanować sztukę radzenia sobie ze stresem.

Co Cię Czeka na Warsztatach?

W cyklu 5 spotkań, poznasz różne metody skutecznego radzenia sobie ze stresem. To nie tylko okazja do nauki nowych umiejętności, ale również świetna możliwość poznania nowych, ciekawych osób. Spotkania odbywać się będą przy aromatycznej kawie i pysznym ciasteczku, stworzą atmosferę, w której możesz swobodnie odkrywać, jak pozbyć się stresu z życia.
Na warsztatach dzielić się będą swoją wiedzą i doświadczeniem specjaliści z dziedziny psychologii, life coachingu i jogi. To unikalna okazja, by spojrzeć na stres z różnych perspektyw i znaleźć dla siebie najbardziej efektywne techniki radzenia sobie z nim.

Dla Kogo Warsztaty?

Zapraszamy wszystkie osoby w wieku od 16 do 60 lat, które chcą lepiej radzić sobie ze stresem. Głównym celem spotkań jest nie tylko nauka technik radzenia sobie z stresem, ale również integracja mieszkańców Żywca i okolic z różnych grup społecznych. Chcemy zwrócić uwagę na problematykę stresu jako choroby cywilizacyjnej oraz wspólnie kształtować postawy prospołeczne i umiejętności współpracy.

Jak Się Zapisać?

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, zapisz się już teraz, wysyłając wiadomość na adres: pokonujestres@wp.pl. W zgłoszeniu podaj swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Miejsca są ograniczone, dlatego zalecamy śpieszenie się. Czekaj na potwierdzenie, czy zostałeś zakwalifikowany!

Bezpłatne Dzięki Współpracy z British Council

Warsztaty są bezpłatne dzięki uprzejmej współpracy z British Council w ramach programu „Stronger Together”. To unikalna szansa, którą warto wykorzystać!

 

Ze szczytu widok jest zawsze lepszy.

Nasza Fundacja to przestrzeń do rozwoju. Wierzymy, że mieszkańcy Żywiecczyzny są zdolni zmieniać świat wokół siebie. Nasze programy i działania mają pomagać ludziom odnajdywać swoją ścieżkę, stawiać sobie nowe wyzwania, realizować plany i zdobywać szczyty swojego potencjału.

Scroll to Top