Stowarzyszenie Paramus – SMART Żywiec – (r)ewolucja

Open graph

SMART Żywiec - (r)ewolucja

Zakończyliśmy zasadnicze działania w ramach projektu „SMART Żywiec – (r)ewolucja”.
W ramach tego projektu dużo się działo. Chcieliśmy to krótko Wam podsumować.

Zakończyliśmy zasadnicze działania w ramach projektu „SMART Żywiec – (r)ewolucja”. W ramach tego projektu dużo się działo. Chcieliśmy to krótko Wam podsumować.

Rozpoczęliśmy działania od przygotowania przewodnika “Oprowadzam po Żywcu i okolicach”. Wydaliśmy go w aż 700 egzemplarzach i można było go zdobyć na spotkaniu promującym przewodnik, które odbyło się 30 lipca 2023 r. Ponadto otrzymała go również młodzież uczestnicząca w trzydniowych warsztatach (6-8 września). Podczas warsztatów zapoznaliśmy młodzież z historią Żywca i okolic, a także z zawodem przewodnika turystycznego.
Cały projekt miał na celu promocję naszego miasta oraz promocję wolontariatu w ramach oprowadzania po Żywcu i okolicach.
Mamy nadzieję, że zaraziliśmy młodzież pasją odkrywania swojego miasta i dzielenia się jego pięknem z innymi.
Projekt „SMART Żywiec – (r)ewolucja” jest współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 oraz budżetu państwa

 

Działamy kreatywnie i lokalnie – dla społeczności i razem z nią. Tworząc Żywieckie Centrum Wolontariatu wspieramy, szkolimy i integrujemy osoby, które chcą się angażować.
„Nad Sołą i Koszarawą” wydajemy gazetę, a organizując Foto Zawody inspirujemy do twórczej obserwacji otaczającego świata.

 

Scroll to Top